Anne Kidnap Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 90 Görüntülenme

Anne Kidnap Türkçe Dublaj İzle

Anne Kidnap Türkçe Dublaj Yüksek Kalite İzle . Yapım şirketi iflasını ilan ettiği için gösterime girmeme ihtimali yüksek olan Kidnap, alışılagelmiş konusuna rağmen Halle Berry için izlediğim bir yapım oldu. Filmin yarısından fazlası araç içinde geçiyor olsa da tempo hiç düşmüyor, klişeler olduğu doğrudur lakin zaman geçirmek için izlenen bir gerilim aksiyonu söz konusu, bu kadar büyütmemek gerek... Özetle; bir sürprizi olmayan, aksiyon ve gerilimi kıvamında, izlenesi bir yapım.
Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Anne Kidnap -Kidnap Keyifli seyirler.

Anne Kidnap Türkçe Dublaj İzle

Anne Kidnap Türkçe Dublaj Yüksek Kalite İzle . Yapım şirketi iflasını ilan ettiği için gösterime girmeme ihtimali yüksek olan Kidnap, alışılagelmiş konusuna rağmen Halle Berry için izlediğim bir yapım oldu. Filmin yarısından fazlası araç içinde geçiyor olsa da tempo hiç düşmüyor, klişeler olduğu doğrudur lakin zaman geçirmek için izlenen bir gerilim aksiyonu söz konusu, bu kadar büyütmemek gerek… Özetle; bir sürprizi olmayan, aksiyon ve gerilimi kıvamında, izlenesi bir yapım.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?