Görünmeden Yürümek Bronte Kardeşler  – To Walk Invisible The Bronte Sisters Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 111 Görüntülenme

Görünmeden Yürümek Bronte Kardeşler – To Walk Invisible The Bronte Sisters Türkçe Dublaj İzle

Görünmeden Yürümek Bronte Kardeşler - To Walk Invisible The Bronte Sisters Türkçe Dublaj İzle . Bronte kardeşlerin güçlüklerin üstesinden gelme ve İngiliz edebiyatının en büyükleri arasına girecek olan romanlarını yayınlama öyküsü. Charlotte Bronte ve Emily Bronte'yi çok severim.Hayatlarının kısa bir döneminin filmini izlemek çok güzeldi.Tarafsız bakmak gerekirse biraz geçiştirilmiş bir yapım olmuş.Keşke o güzel romanların yazılış süreci daha detaylı olsaymış.Yine de filmi sevdim.Bu tarz biyografik yapımları sevenlere tavsiye ederim.
Görünmeden Yürümek Bronte Kardeşler To Walk Invisible The Bronte Sisters Les Soeurs Brontë Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...

Görünmeden Yürümek Bronte Kardeşler – To Walk Invisible The Bronte Sisters Türkçe Dublaj İzle

Görünmeden Yürümek Bronte Kardeşler – To Walk Invisible The Bronte Sisters Türkçe Dublaj İzle . Bronte kardeşlerin güçlüklerin üstesinden gelme ve İngiliz edebiyatının en büyükleri arasına girecek olan romanlarını yayınlama öyküsü. Charlotte Bronte ve Emily Bronte’yi çok severim.Hayatlarının kısa bir döneminin filmini izlemek çok güzeldi.Tarafsız bakmak gerekirse biraz geçiştirilmiş bir yapım olmuş.Keşke o güzel romanların yazılış süreci daha detaylı olsaymış.Yine de filmi sevdim.Bu tarz biyografik yapımları sevenlere tavsiye ederim.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?